LA Stipendija 2016

2016-ųjų metų LA Stipendija jau paskirta!

Šių metų stipendijai prašymus atsiuntė vienuolika ambicingų ir ryžtingų licėjaus alumnų. Kiekvieno iš aplikantų motyvacija stipendijai gauti buvo tvirta ir LA Tarybai buvo labai nelengva išrinkti ir nominuoti vieną jų.

Visgi, atsakingai apsvarsčiusi visų kandidatų aplikacijas, LA Taryba išrinko ir LA Sąskrydžio metu liepos 30 d. paskelbė stipendijos laimėtoją - juo tapo Liudvikas Paukštė, licėjaus XXI-osios kartos atstovas, kuris paskirtos 2 000 EUR stipendijos lėšas panaudos vizai bei pragyvenimo išlaidoms, išvykus 4 mėnesių stažuotei į NASA šių metų rudenį. Interviu su Liudviku galite rasti čia.

Liudviko ir LA Tarybos vardu dėkojame visiems, prisidėjusiems prie paramos stipendijai rinkimo - be jūsų neturėtume šios gražios kasmetinės tradicijos!


Dalinamės trumpa, bet nuoširdžia Liudviko padėka:

"Sveiki, Licėjaus alumnai,

Esu beprotiškai dėkingas už tai, kad gavau Jūsų pripažinimą ir paskatinimą! Labai džiaugiuosi, kad būsima mano stažuotė NASA Jums buvo rimta priežastis paramos skirimui. Šis dėmesys motyvuoja mane stengtis dar labiau ir daryti daugiau.

Ypač dėkoju tiems, kurie tiki Licėjaus Alumni Asociacijos misija remti perspektyvius liceistus ir prisidėjo prie stipendijos fondo finansiškai. Ši stipendija man yra ne tik finansinis paskatinimas siekti užsibrėžtų tikslų. Tai taip pat yra man svarbios Licėjaus Alumni bendruomenės patvirtinimas, jog mano veikla bei pastangos yra svarbios ne tik man pačiam, bet ir kitiems. Tikiuosi, kad atlikęs praktiką NASA, turėsiu vertingos ateityje praversiančios patirties, kuria pasinaudodamas galėsiu motyvuoti kitus nepasiduoti ir tapti geriausiais, kokie tik jie gali būti.

Dar kartą ačiū visiems, prisidėjusiems prie stipendijos steigimo ir paskyrimo.

Nuoširdžiai,

Liudvikas Paukštė"Stipendija yra skiriama daugiausiai potencialo parodžiusiems alumnams, siekiantiems savo ambicingų tikslų: Studijos, socialiniai projektai, moksliniai tyrimai, įvairios iniciatyvos ir pan.

Visi, norintys ir galintys savo parama prisidėti prie šios svarbios kasmetinės tradicijos, esate labai laukiami - kaip mus paremti, rasite čia, arba galite kreiptis į mus adresu info@licejausalumni.lt. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą!

prisegtukasdydis
LA-Stipendija-Prasymo-Forma.doc48 KB