LA Stipendija

LA Stipendija - tai kasmet nuo 2011 m. Licėjaus ALUMNI asociacijos skiriama finansinė parama ambicingiems Vilniaus licėjaus alumnams. Pagrindinis stipendijos skyrimo tikslas – sumažinti finansines kliūtis alumnų kelyje, siekiant ambicingų studijų/karjeros/svarbių projektų tikslų. LA Taryba organizuoja lėšų stipendijai rinkimą iš šaunių alumnų, norinčių pagelbėti kitiems gabiems liceistams įgyvendinti savo siekius, įnašų.

Taip pat siūlome susipažinti su ankstesnių stipendijų laimėtojais bei jų laiškais ir padėkomis licėjaus alumnams, padėjusiems pasiekti jų užsibrėžtų tikslų.

LA Taryba jau išrinko ir paskelbė 2016-ųjų metų stipendijos gavėją - sveikiname Liudviką Paukštę, XXI-os licėjaus kartos atstovą, kuriam įteikiama 2 000 EUR vienkartinė stipendija!

O štai ir Liudviko žinutė LA bendruomenei apie jo įspūdžius stažuotėje NASA!

Jūsų parama mums be galo svarbi!
Visi alumnai, norintys ir galintys prisidėti prie Licėjaus ALUMNI asociacijos stipendijos, yra kviečiami tai padaryti - kaip galima paremti asociaciją, rasite čia, arba galite kreiptis į mus adresu info@licejausalumni.lt. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą, jūsų paramos dėka gyvuoja ši graži tradicija!