LA Stipendija 2017

Paraiškos LA Stipendijai 2017 jau priimamos! (iki gegužės 31 d.)

LA Stipendija - kasmet nuo 2011 metų Licėjaus Alumni asociacijos skiriama finansinė parama ambicingiems asociacijos nariams*. Pagrindinis stipendijos tikslas – sumažinti finansines kliūtis alumnų kelyje, siekiant ambicingų su studijomis ar svarbiais projektais susijusių tikslų.

Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubo stipendija (Rotary stipendija) – nuo 2015 metų Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubo skiriama stipendija perspektyviausiems Licėjaus alumnams*.

Stipendijos dydis dar planuojamas, tačiau turėtų būti panašus, kaip ir praėjusiais metais (2016 - 2.000 EUR, 2015 - 2.000 EUR, 2014 - 4.500 LTL).

Atrankos procesas
• Paraiškos forma [žemiau, prisegtuke] ir priedai 2017 metų stipendijoms gauti turi būti pateikti iki 2017 m. gegužės 31 d. (imtinai) el. paštu info@licejausalumni.lt
• Stipendijų laimėtojus, naudodamiesi nurodytais kriterijais, išrenka LA Taryba (LA stipendijai) ir Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubas (Rotary stipendijai).
• Stipendijų laimėtojai bus paskelbti per LA sąskrydį 2017 liepos 1-2 dienomis.

Kas gali pretenduoti gauti stipendijas?
Kokie yra atrankos kriterijai?

---> Atsakymus į šiuos klausimus rasi ,,Kriterijai" prisegtuke [žemiau]. :)

- -

Taip pat siūlome susipažinti su ankstesnių stipendijų laimėtojais (kairėje, ,,LA Stipendija") bei jų laiškais ir padėkomis licėjaus alumnams, padėjusiems pasiekti jų užsibrėžtų tikslų.

Jūsų parama mums be galo svarbi!
Visi alumnai, norintys ir galintys prisidėti prie Licėjaus Alumni asociacijos stipendijos, yra kviečiami tai padaryti - kaip galima paremti asociaciją, rasite čia, arba galite kreiptis į mus adresu info@licejausalumni.lt. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą, jūsų paramos dėka gyvuoja ši graži tradicija!

prisegtukasdydis
LA Stipendija, Kriterijai ir Paraiškos forma.doc68 KB