Visų lauktas Big Brother 7 - jau čia! (2014/2015)


Dėmesio! Mažųjų brolių ir sesių registracija pratęsiama iki balandžio 6d! Laukiame prisistatymo laiškų su pageidaujamais 5 didžiaisiais broliais adresu bigbrother@licejausalumni.lt iki kovo 30d. Daugiau informacijos čia .

Tikriausiai jau esate girdėję apie Big Brother, o gal jau ir dalyvavę kaip mažieji ar didieji broliai. Projekto tikslas – suporuoti dabartinius Vilniaus licėjaus trečiakursius su tinkamą studijų patirtį turinčiais Licėjaus alumnais, kurie padėtų liceistams pasirinkti tinkamiausią aukštąją mokyklą ir patartų stojant į bakalauro programas įvairiausiuose Europos ir viso pasaulio universitetuose. Pagrindinis projekto siekis yra efektyviai perduoti žinias ir stojimų subtilybes „iš kartos į kartą“, tačiau kartu skatiname ir artimesnį bendravimą tarp skirtingo amžiaus Licėjaus kartų.

Primename, kaip vyksta projektas. Pirmiausia didieji broliai ir seserys mums siunčia prisistatymo laiškus (max 300 žodžių į bigbrother@licejausalumni.lt . Gavę prisistatymus, visus patalpiname į šią svetainę, kad dabartiniai licėjaus mokiniai galėtų išsirinkti 5 labiausiai juos sudominusius. Šį sąrašą ir motyvacinį laišką mažiejį broliai ir seserys siunčia tuo pačiu adresu (max 300 žodžių į bigbrother@licejausalumni.lt ). Viską peržiūrėję, mes pranešame, kas su kuo suporuoti. Paprasta kaip kvadratinė šaknis iš 169!

Laukiame jūsų laiškų!

Big Brother ų koordinatoriai
Giedrius Žebrauskas, Dominykas Paulius Sventickas, Elena Lesieur