LA Stipendija 2011

Skaistė, Gabrielius ir Vitautas sėdėjo Bohemoj ir siuntinėjo dviejų finalininkų paraiškas vieni kitiems. CV, motyvacinis, rekomendacija, pažymiai - vis ratu ir ratu. Skaitė kiekvieną sakinį vėl ir vėl, kol galų gale nusprendė: "Bet kurio iš jų pergalė būtų visiška neteisybė kito atžvilgiu. Laimėti turi abu". Sukirtę rankomis ir pasirašę krauju išsitraukė iš piniginės kiekvienas po 666 litų (dar du prie šito velniško sandorio pridėjo padavėja) ir įsteigė antrą lygiaverčią 2000 litų stipendiją.

Visiškai teisingai supratai, skaitytojau - LA Taryba yra tokia nekompetentinga išrinkti stipendijos nugalėtoją, kad jiems lengviau surasti pinigų dar vienai.
Na, o jei kiek rimčiau, LA Tarybos nariai nusiima kepures prieš Tarybos prezidentą, Vidmantą, kurio savarankiškomis pastangomis atsirado rėmėjai tiek pirminei stipendijai, tiek ir vėlesniam papildymui. Bravo!

Taigi, norėtumėm pasveikinti Agnę Misiūtę (XIX) ir Andrių Vaicenavičių (XVIII), kurie šiemet abu laimėjo po 2000 litų vertės LA stipendiją. Tikimės, kad ši finansinė paskata padės jiems siekti savo tikslų gyvenime. Taip pat labai dėkojame visiems dalyvavusiems - gera buvo sužinoti apie tokius įdomius ir veiklius žmones! Sėkmės Jums!

LA Taryba trina rankas sėkmingai užbaigusi dar vieną projektą. Tikimės, kad tai bus pozityvus pavyzdys visiems alumnams! Jei prie LA veiklos nori prisidėti idėjiškai, fiziškai, morališkai, finansiškai ar dar kaip *iškai, rašyk mums į info@licejausalumni.lt.

Papildymas naujausiomis žiniomis apie tai, kaip šiuo metu sekasi Agnei ir Andriui (2015.05):

Agnė Misūtė:
"Šiuo metu vis dar studijuoju mediciną VU MF IV kurse, vasarą važiuosiu praktikuotis į Uppsalą, į Švediją. Labai laukiu :) Kartu dirbu po porą valandų per dieną prancūzų mokykloje, kas teikia nemažai džiaugsmo. O savo gyvenimo neįsivaizduoju be menų - negaliu nešokt, sekmadieniais giedu ir ploju per gospel mišias, kartais papaišau ir viliuosi, kad jau 2015-ieji bus metai, kai galėsiu kviest draugus į savo paveikslų parodą.

Ką čia dar papasakot. Turiu dar svajonių savo galvelėj - apkeliaut pasaulį, o dar kiečiau būtų, jei su savo lėktuvėliu ir kartu dar kokį gerą darbą sugalvojus paraleliai. Kadangi viskas yra įmanoma, kai tikrai nori ir tiki, kad vienokiu ar kitokiu būdu tai įmanoma, tai ir įvyksta."

Andrius Vaicenavičius:
"Aplikavau į LA stipendiją, galvodamas, kad užsiimsiu toliau mokslais, taip ir darau. Šiuo metu rašau daktarinę Oksfordo universitete Kompiuterių mokslo departamente. LA stipendija man tikrai pagelbėjo, kai buvau bakalauras ir reikėjo man paramos. Tikrai ir dabar jaučiuos dėkingas."