licėjaus alumni stipendija

LAS 2021

2021 m. LA Stipendijos laureatai

Miglė Petrauskaitė
(XXII laida)
€26 000 LA ir MJJ Fondo stipendija

Magistro studijų Georgetown universitete (Master of Science in Foreign Service) išlaidoms padengti

Justas Pakašius
(XXVI laida)
€14 000 LA ir Rotary stipendija

Bakalauro studijų Columbia universitete (Dual Bachelor of Arts between Columbia University and Sciences Po) išlaidoms padengti

Karolis Špukas
(XXV laida)
€5 700 LA stipendija

Magistro studijų Cambridge universitete (MPhil in Advanced Computer Science) išlaidoms padengti

Adriana Vilkaitė
(XXIV laida)
€4 300 LA stipendija

Medicinos studijų Ruprecht-Karls Heidelbergo universitete išlaidoms padengti

Laureatų padėkos

Miglė Petrauskaitė (XXII laida)

Prabėgus septyniems metams nuo tada, kai baigiau Licėjų, itin džiaugiuosi, galėdama tarti nuoširdžiausią "ačiū" nuostabiai mokyklos alumnų bendruomenei. Jūsų pagalba, šį rudenį pradėsiu magistro studijas savo svajonių programoje Georgetown universitete, kuris mano pasirinktoje srityje reitinguojamas aukščiausiai pasaulyje. Per ateinančius du metus, gilinsiuosi į besivystančių šalių ekonomiką ir ieškosiu inovatyvių ekonominės, socialinės ir finansinės atskirties mažinimo būdų, siekiant kovoti su pasauliniu skurdu. Studijos Amerikoje kainuoja brangiai, bet Licėjaus Alumni ir MJJ fondo skirta parama kardinaliai pakeis situaciją – stipendija man suteiks realią galimybę ne tik pilnai pasinerti į unikalią studijų programą, bet ir drąsiai siekti profesinių tikslų po jos. Esu be galo dėkinga ir su džiugiu nekantrumu verčiu naują gyvenimo lapą. Ačiū, Licėjaus Alumni!

Justas Pakašius (XXVI laida)

Esu nuoširdžiai dėkingas Vilniaus licėjaus bendruomenei ir alumnų stipendijos atstovams už suteiktą finansinę paramą mano studijoms Kolumbijos Universitete Niujorke. Ši pagalba man reiškia labai didelę atsakomybę prieš Vilniaus licėjaus bendruomenę. Dėsiu visas pastangas garsindamas Lietuvos ir Vilniaus licėjaus vardą.

Karolis Špukas (XXV laida)

Norėčiau padėkoti Licėjaus Alumni bendruomenei už suteiktą finansinę paramą bei galimybę siekti savo akademinių tikslų. Esu be galo laimingas – ši stipendija, skirta daliai magistro studijų kainos padengti, labai daug reiškia tiek man, tiek mano šeimai. Magistro studijų metu Kembridžo universitete gilinsiuosi į kvantinius kompiuterius bei jų pritaikymą praktikoje, o vėliau planuoju aplikuoti į doktorantūros studijas ir sieti savo karjerą su šia sritimi. Labai vertinu tokias iniciatyvas ir viliuosi, jog ateityje pats galėsiu finansiškai prisidėti prie šios stipendijos, taip padėdamas žmonėms siekti savo tikslų.

Adriana Vilkaitė (XXIV laida)

Esu Adriana, XXIV laidos liceistė, šiuo metu studijuojanti mediciną Heidelbergo universitete Vokietijoje. Siekdama medicinos daktaro laipsnio, dabar atlieku eksperimentinį mokslinį darbą, kurio metu su kolegomis tiriame genetinės mutacijos sukeliamą priešlaikinį kiaušidžių nepakankamumą. Esu labai dėkinga Licėjaus Alumni bendruomenei už suteiktą finansinę paramą, kuri šiuo etapu man reiškia be galo daug. Džiaugiuosi pagaliau galėdama visiškai susikoncentruoti tik į doktorantūros tyrimus, bet dar smagiau (ir svarbiau!) yra jausti bendruomenės palaikymą bei tikėjimą manimi ir mano bepradedančia pildytis svajone būti viena iš gydytojų mokslininkų, prisidedančių prie geresnio moterų lytinės sveikatos sutrikimų supratimo bei gydymo.

Tariu didžiulį AČIŪ Licėjaus Alumni bendruomenei bei jos partneriams už palaikymą ir paramą liceistams, siekiantiems savo tikslų! Ketveri metai Vilniaus licėjuje buvo kol kas turbūt smagiausi, turiningiausi ir labiausiai ugdantys metai mano gyvenime, ir aš be galo didžiuojuosi, būdama šios bendruomenės nare. Dėkui Jums!