licėjaus alumni stipendija

LAS 2020

2020 m. LA Stipendijos laureatės

Barbora Šnaraitė (XXII laida)
8 000 EUR LA Stipendija + 3 500 EUR Rotary stipendija

Magistro studijų Oksfordo universitete (MSc in Mathematical Sciences) išlaidoms padengti

Neringa Čypaitė (XXV laida)
8 000 EUR LA Stipendija

Magistro studijų Londono universiteto koledže (MRes in Biosciences) išlaidoms padengti

Laimėtojų padėkos

Barbora Šnaraitė (XXII laida)

Esu be galo dėkinga Licėjaus Alumni bendruomenei už skirtą finansinę paramą, kuri padengs visą mano magistro studijų kainą Oksfordo universitete. Tai reikšmingai palengvins mano ir mano šeimos finansinę naštą studijų metu ir galėsiu pilnai susitelkti į mokslus. Nepaprastai džiaugiuosi dar ir todėl, nes ši stipendija suteikė pasitikėjimo, kad tai, kuo užsiimu, yra svarbu ir kitiems. Ji įkvėpė tęsti tyrimus matematinės epidemiologijos srityje ir toliau analizuoti COVID-19 plitimą bei šios infekcijos pasekmes. Licėjaus Alumni palaikymas motyvuoja mane po studijų grįžti į Lietuvą ir čia atlikti mokslinį darbą bei prisidėti tobulinant matematikos taikymus medicinos srityse.

Didžiuojuosi būdama šios nuostabios bendruomenės dalimi ir tikiuosi, kad Licėjaus Alumni ir toliau padės liceistams įgyvendinti savo siekius ir svajones. Ir darkart labai didelis ačiū, kad padedate įgyvendinti maniškes!

Neringa Čypaitė (XXV laida)

Esu Neringa, XXV laidos liceistė, o po šių metų ir Mančesterio universiteto farmakologijos bakalaurė. Aplikavau į Licėjaus Alumni stipendijos konkursą norėdama siekti magistro laipsnio UCL universitete Londone. Mano magistro mokslinis darbas bus sutelktas ties vaistų tobulinimu šiuo metu nepagydomai ir labai sunkiai Parkinsono ligai. Gauti stipendiją man buvo labai svarbu, nes tik su šia finansine parama galėsiu studijuoti pasirinktoje magistro programoje ir siekti savo svajonių karjeros sunkių psichinių ir neurologinių sutrikimų gydymo ir vaistų kūrimo srityje.

Gavusi savo laureatės diplomą be galo apsidžiaugiau ir negalėjau nustoti šypsotis. Todėl Licėjaus Alumni bendruomenei, jos partneriams ir rėmėjams sakau ypatingai didelį AČIŪ, nes jūs iš tiesų padedat pildytis svajonėms! Sunku patikėti, kokia stipri yra Licėjaus bendruomenė ir kiek daug man ji davė ne tik mokantis, bet ir jau baigus mokyklą!