LA Sąskrydis 2017

Buvo įdomu ir kitaip, nei buvo anksčiau, o čia - įrodymai:
Video
Foto

Susirinkome Čiobiškyje dieną, kuri spėjo pabūti ir saulėta, ir vos palaistyta lietumi, tačiau kas iš tikrųjų išsiskyrė iš kitų Sąskrydžių - tai renginio turinys, kokybė ir alumnų iš įvairiausių laidų buvimas kartu.

Renginio metu vyko net trys rimtos diskusijos - apie socialinę atskirtį ir nelygybę, apie mobilią Lietuvą ir (e)migraciją ir sportą bei meną. Diskusijose dalyvavo SADM Ministras Linas Kukuraitis (V laida), Lietuvos Banko valdybos narys Tomas Garbaravičius (I laida), LTOK olimpinio švietimo direktorė Vita Balsytė (XIV), licėjaus mokytojai Ričardas Jankauskas ir Algis Sindaravičius ir daug kitų diskusantų.

Džiaugiamės, kad apsilankė alumnai iš daugybės įvairių - nuo I (!) iki XXVII - laidų! Prieš diskusijas Alumni galėjo tyrinėti Čiobiškio apylinkes - mokytoja Linoreta Vasilevičienė vedė norinčius ekskursijos keliais, o patys aktyviausi įsijungė į orientacininkės Indrės Valaitės (X) suorganizuotas orientacines varžybas.

Vakarėjant oficialiai paskelbti LA Stipendijos 2017 nugalėtojai (www.licejausalumni.lt/stipendija), o alumnai nuo XIV iki XXVII laidų džiugino muzikiniais pasirodymais profesionalioje scenoje. O taip pat buvo ir palapinių ir bendrai ruošto plovo ir mėsos kepsnelių!

Iš viso mūsų buvo per 70, o prisijungti norėjo ir šiaip į Čiobiškį atklydę poilsiautojai. Renginio formatą vėliau pritaikėme Licėjaus Alumni Dešimtmečiui, o dalyviai džiaugėsi, paskutiniams išsiskirstant per kitos dienos pietus.

Ačiū dalyvavusiems!