LA Sąskrydis 2012

LA sąskrydis 2011

LA Sąskrydžio 2012 nuotraukos


2012-06-30 - 07-01 įvyko jau šeštasis LA Sąskrydis. Sulaukėme bent 70 žmonių, kurie stovyklauti atvyko su rimtu nusiteikimu - tema buvo Karas. Ačiū Tau, dalyvavusiam, savanoriavusiam, padėjusiam, kariavusiam! Štai kaip viskas vyko:

BIRŽELIO 30 D.

08:30 Bunda jau iš vakaro į stovyklavietę atvažiavusi LA Sąskrydžio 2012 organizacinė komanda: Vitautas, Vytautas, Žilvinas, Eidvilė ir Eglė. Žadintuvas - Wobblas. Kas tas Wobblas, klausi? 1m x 1,5m faneros gabalas, kurį banguojant išgaunamas ateivių, dubstep’o ir gyvybės harmonijos garsas. Žilvinas juos gavo iš už Molėtų Maximos.

10:00 Pasirodo pirmasis kariauti nusiteikęs sąskrydietis.

12:00 Prasideda registracija į LA Sąskrydį 2012. Ją kruopščiai ir nuotaikingai vykdo Jogilė su Eidvile mainais už pinigus kiekvienam dalyviui įteikdamos karišką identifikacijos žetonėlį. Joms talkina ir nuotaiką kelią į Sąskrydį jau atvykusieji ir, žinoma, Žilvinas su pietų ruošimo komanda, kurie ant dalyvių registracijos stalo pjausto 9 kg mėsos. (Vaizdas)

13:30 Karinė rikiuotė. Jai vadovauja kariškai pasipuošę ir nusiteikę Vitautas ir Vytautas. Susirinkę suskirstomi į keturias komandas, kurios susigalvoja štai tokius pavadinimus: WIBL, WOBL, GAGA, MAMA. Komandų laukia net šeši rimti išbandymai! (Vaizdas)

  1. Padangos perdavimas. Sustojus ratu ir susikabinus rankomis visi dalyviai turi perlįsti per dviračio padangą. (Vaizdas)
  2. Ištisas Wobblo garsas. Kiekvienas komandos narys turi ratu perduoti wobblą taip, kad jo skleidžiamas garsas nenutrūktų. (Vaizdas)
  3. Minų laukas sulipintomis kojomis. Komanda turi praeiti pro kliūčių ruožą. Prieš tai komanda išsirikiuoja eile ir lipnia juosta sutvirtina savo kairę su kaimyno dešine koja. (Vaizdas)
  4. Komandos pavadinimo užrašymas radioaktyviam lauke. Naudojantis lipnia juosta ir markeriu reikia užrašyti savo komandos pavadinimą ant lapo, kuris yra 3 metrų skersmens apskritimo centre.Apskritimas, gi, nėra paprastas - jis radioaktyvus, į jį žengti negalima. (Vaizdas)
  5. Aklų draugų vedžiojimas. Vienas komandos narys po kliūčių trasą vedžioja likusią susikibusią komandos dalį, kuriai užrištos akys. Tik vedlys gali kalbėti. (Vaizdas)
  6. Visi akli link tikslo. Komanda nuo starto pozicijos iki savo tikslo (2 l naminio alaus butelio) turi nueiti aklai, t.y. visų komandos narių akys yra užrištos. Prieš tai galima tartis ir kalbėti einant. (Vaizdas)

15:30 Sąskrydiečiai po itin kūrybiškų sprendimų atliekant užduotis ilsisi prie ežero ir žaidžia tinklinį per iš akių raiščių pasidarytą tinklą. Žilvinas su komanda tuo metu verda jau tryliktą kilogramą ryžių. Žmonės alksta, laukia pietų. (Vaizdas)

16:45 1 m skersmens keptuvė jau ant laužo, joje plovas. Kvapas geras, skonis, žinia, irgi. Alkis malšinamas spėriai, troškulį malšina naminis alus. Valgydami linguojame į lietuviško repo ritmą, kurį iš telefono per megafoną leidžia jungtinis XV ir XIV kartos duetas.(Vaizdas)

18:00 KARAS. Vitautas aiškina mūšio taisykles. Komandos tikslas - uždirbti kuo daugiau taškų. Taškus uždirbi tada, kai teisingai atsakai į teminių klausimynų užduotis. Klausimynų galima nusipirkti iš Vitauto. Kiekvienas iš 14 klausimynų įkainotas tam tikru kiekiu resursų, kurių iš viso yra keturi: medis (dantų krapštukai), valios stiprybė (saldainiai), megabaitai (į USB diską įrašomas failas su megabaitų kiekiu) ir Libella (gėrimas). Resursų galima gauti iš keturių punktų, kurie išsidėstę 300 m spinduliu nuo stovyklavietės. Kiekviename punkte reikia atlikti vieną iš užduočių: užmesti padangą ant kuolo (gaunami megabaitai), taikliai mesti smigį (gaunama valios stiprybė), ant vienos kojos spardyti futbolo kamuolį (gaunama Libella), rakete mušinėti stalo teniso kamuoliuką (gaunamas medis). (Vaizdas)

18:15 Po resursų punktus uždususę laksto komandų nariai, o bazėje likę žmonės laužo galvas ir atsakinėja į įvairiausius klausimus. Fiziškai ir protiškai vargstantys, bet patenkinti, nes kariauti įdomu! (Vaizdas)

20:00 Skelbiamos paliaubos ir karo pabaiga. Organizatoriai skaičiuoja taškus, o dalyviai toliau mėgaujasi stovyklaviete. (Vaizdas)

21:00 Paskelbiami KARO nugalėtojai, ju laukia prizas - sukarinti Vytautą nuskutant jo galvą plikai. (Vaizdas)

22:00 Vakarojimas, linksmybės, laužas, dainos, gitaros ir naujos pažintys.

LIEPOS 1 D.

09:00 Nelengvas budinimasis, pusryčiai, ežeras, prasidedantys atsisveikinimai, kartojami vakar dienos pietūs.

15:00 Išvyksta paskutiniai stovyklautojai.

Iki kitų susitikimų!


Kvietimą į LA Sąskrydį 2012 gali pamatyti čia.