LA Sąskrydis 2008

Įvyko antrasis Licėjaus Alumni sąskrydis!Liudo Jurkonio nuotraukos
Gintauto Vaitekonio nuotraukos


II-asis Licėjaus Alumni sąskrydis vyko birželio 28-29 d. "Viva Green Resort" (netoli Nemenčinės) . Susirinkusius 116 vienuolikos kartų atstovų licėistų šiemet, kaip ir praėjusiais metais, aplankė mokytojos P. Bitinienė ir D. Račkauskienė, o kartu atvyko ir matematikos mokytojas A. Skūpas.

Dėl įvairių objektyvių  (šeštadienis buvo darbo diena) ir subjektyvių (protarpiais lynojo) priežasčių dalyvavusiųjų būrys ne itin pagausėjo. Vis dėlto, visuose sporto aikštynuose, nepaisant kur ne kur pasitaikančių balų bei vėluojančių varžovų, buvo galima matyti apšilinėjančius krepšininkus, futbolininkus, tinklininkus ir kvadrato „meistrus“.

Sportiškai nenusiteikusi alumnų dalis irgi nenuobodžiavo. Užkandžiaudami bei gurkšnodami vieni žiūrėjo licėjaus archyvinius kadrus bandydami juose pamatyti save. Kiti, išsiilgę draugų, tiesiog bendravo ir dalinosi savo studijų / darbų įspūdžiais. Daugelis jų vėliau įsijungė į intelektualinį žaidimą „Protmušis“, kuris parodė, kad licėjuje brandintos žinios bei mąstymo įgūdžiai dar gali praversti.

Po vakarienės visiems sporto turnyrų bei „Protmušio“ nugalėtojams buvo įteikti prizai. Pažiūrėjus Ievos Rainytės bei Roko Pralgausko filmukus, vyko spontaniški kartų pasirodymai. Sąskrydžio vakarinę dalį vainikavo energingas ir visus ant kojų pakėlęs DJ Sezzy šou.

Net ir pasibaigus muzikai dauguma nenorėjo skirstytis ir iki paryčių aptarinėjo sąskrydį, dainavo ar žaidė prie laužo.

Sąskrydžio nuotraukas galite pasižiūrėti čia.

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems ir organizavusiems. Sveikiname turnyro nugalėtojus ir laukiame revanšo tų, kurie šiemet nebuvo ant pakylos. Taip pat dėkojame finansiškai ir prizais parėmusiems II Licėjaus Alumni sąskrydį. Už filmukus dėkui Rokui Pralgauskui ir Ievai Rainytei, už efektingus ritmus ir šokius dar kartą ačiū DJ Sezzy.

Nepamirškite, kad III-iasis Licėjaus Alumni sąskrydis 2009 m. birželio pabaigoje!

Jei turite papildomų komentarų ar nuotraukų iš renginio, kuriomis norėtumėt pasidalinti, rašykit mums info [at] licejausalumni.lt. 


Apie Sąskrydį 2007 skaitykite čia.