LA Sąskrydis 2007

>> Sąskrydžio nuotraukos <<

I-asis Licėjaus Alumni sąskrydis įvyko. Birželio 30 – liepos 1 d. "Gėlos užuovejoj" susirinko 112 licėistų – vienuolikos iš penkiolikos licėjų baigusių kartų atstovų. Popietei prisijungė ir mokytojos Račkauskienė ir Bitinienė. Tikimės, kad ateityje ir licėistų, ir mokytojų sulauksime vis daugiau.I-ojo LA sąskrydžio dalyvių statistika

 Kadangi trečdalis dalyvavusių vėlavo, programa šiek tiek atsiliko, bet oras buvo palankus, daugelis sportiškai nusiteikę, linksmi ir vieni kitų išsiilgę, tad mažumėlė sumaišties daugumai netrukdė. Kas nesportavo, varžėsi protmūšy, o kas nesivaržė, bendravo, palaikė besivaržančius, komentavo rungtynes, siurbčiojo ir neskubėdami laukė vakaro.

 Po vakarienės drauge žiūrėjom abiturientės Ievos Rainytės specialiai sąskrydžiui sukurtą filmą pavadinimu "Trijų dalių detektyvinis epas“. Po jo lauko scenoje vyko spontaniškų pasirodymų konkursas, grojo "Che Gerevara" ir "Bekešo Vilkai". Vėliau – laužas, minkštos lovos, sotūs pusryčiai ir vakaro nuotraukų peržiūra iš ryto.

 Norim padėkoti visiems smalsuoliams ir ištikimiems licėistams, kurie atvyko, taip pat būsimų licėistų ketvirtokų komandai, sutikusiai padėti organizatoriams ir atsakingai fotografavusiai visą renginį, sąskrydžio koordinatoriams Vyčiui Jurkoniui, Viktorijai Gečytei ir Dovydui Duobliui, "Gėlos užuovejos" administratorei ir licėistės mamai Rimai Zanuškevičienei, vakaro vedėjams Justui Jurkoniui ir Juozui Šalnai, Akreditacija (front)spontaniškų pasirodymų herojams Gediminui Kiuberiui, Algirdui Grybui, Kęstučiui Bružui, Aistei Laurinavičiūtei, tam pačiam Justui, tai pačiai Gečytei, Adomui Koreniukui, Vytui perkusininkui, draugui pianistui, Rokui Smilingiui ir kitiems, visiems, kurie šoko, kratė galvas ir daug plojo, žaidė prie laužo, ryte atsikėlė, iškart nepabėgo, nepametė kambario ar mašinos raktų ir tiems, kurie sekmadienį per lietų drąsiai išmynė atgal į Vilnių ant savo dviračių.

 Taip pat ačiū tiems 64-iems, kurie palikote savo atsiliepimus. Remiantis jais, visi be išimties buvo patenkinti sąskrydžio vieta, daugeliui patiko ir sąskrydžio programa, ypač filmas ir koncertas. Ne vienas iš jūsų siūlė kitąkart į programą įtraukti daugiau komandinių žaidimų, bendros veiklos, privilioti daugiau mokytojų. Dėl kainos vieningos nuomonės nebuvo. 45 rašė, kad 70 Lt dalyvio mokestis buvo prienamas, 11 jis pasirodė didokas, 8 manė, kad jis buvo per didelis, ne vienas minėjo, kad kaina atbaidė jų draugus ar bendrakursius. Siekdami pritraukti kuo daugiau alumnų iš įvairių kartų pamėginsime kitais metais kainą diferencijuoti. Taip pat pažadam anksčiau informuoti apie sąskrydį, labiau skatinti bendravimą tarp įvairių kartų ir suorganizuoti autobusą ar alternatyvią transporto priemonę, kuri padėtų visus beračius atgabenti į sąskrydžio vietą.

 Jei turite papildomų komentarų ar nuotraukų iš renginio, kuriomis norėtumėt pasidalinti, rašykit mums info@licejausalumni.lt.

 Dar kartą ačiū dalyvavusiems ir iki II-ojo LA sąskrydžio 2008 m. birželio 28-29 d!