Rinkimai 2016

Kandidatuok į LĄ Tarybą!

Šiais metais pirmą kartą bus renkamas tik 1 naujas narys, kandidatų paraiškos jau priimamos!

Parašyk mums trumpą prisistatymą bei kodėl norėtum būti LA taryboje ir iš kurios kartos esi. Nepamiršk prisegti savo nuotraukos, o viską siųsk į info@licejausalumni.lt. Paraiškos priimamos iki vasario 15d 23:59.

Kankina abejonės?

Manai, kad esi per jaunas ir trūksta patirties? O gal kaip tik manai, kad esi per senas ir per daug atitrūkęs nuo licėjaus bei jo bendruomenės? Nesąmonė! Tarybai reikia darbščių ir atsakingų žmonių. O tu ne tik turėsi galimybę įgauti naudingų žinių bei įgūdžiu, bet ir galėsi užmegzti įdomių bei naudingų pažinčių!

Manai, kad taryboje tau ne vieta, nes nebuvai aktyvus licėjuje? Tai visiškai nesvarbu. Svarbu tik tai, kad nori ir esi pasiryžęs veikti čia ir dabar!

Manai, kad neturėsi laiko? Kadangi taryboje yra 9 nariai ir visi nariai efektyviai pasidalina darbus, per savaitę vidutiniškai užtenka vienos valandos. Beje, dažnai reikalus tvarkome el. paštu, Facebook ar Skype, tai suteikia tarybos darbui dar daugiau efektyvumo.

Manai, kad nebus įdomu ir negalėsi realizuoti savęs? Darbai taryboje yra pasiskirstomi, atsižvelgiant į kiekvieno nario galimybes bei norus – su kokia sritimi jis nori dirbti, kokius projektus inicijuoti ar vykdyti. Kadangi darbus pasirinktum pats, dirbti nuobodu tikrai nebūtų!

Jei dar kažkas neduoda ramybės, drąsiai klausk info@licejausalumni.lt ir atsakysime į visus kamuojančius klausimus!

LA Tarybos veikla:
- Piniginio fondo LA stipendijai rinkimas bei LA stipendijos skyrimas;
- LA renginių, Sąskrydžio ir Kalėdų, organizavimas – didžiausi bendruomenės renginiai, per kuriuos gali sutikti senus draugus ar susirasti naujų;
- LA Pasimatymų organizavimas – kelis kartus per metus vykstantys neformalūs licėjaus alumni susibūrimai neoficialioje aplinkoje;
- LA Ekspedicijų organizavimas – kelis kartus per metus vykstančios licėjaus alumni teminės išvykos, skirtos drauge pažinti ar gilintis į istoriją, muziką, literatūrą, architektūrą etc.;
- LA sporto turnyrų organizavimas;
Licėjaus Studijų dienos, Lietuvos Moksleivių Kino Festivalio, kitų renginių rėmimas;
- LA elektroninės svetainės, Facebook bei LinkedIn paskyrų ir įstatų atnaujinimas;
- Periodiški susitikimai su Vilniaus licėjaus administracija, bendradarbiavimas su Vilniaus licėjaus mokinių savivalda.

Labai lauksime tavo paraiškos!

Linkėjimai,
LA Taryba 2015 - 2016