Rinkimai 2015

Kviečiame susipažinti su 2015-2017 metų kadencijos LA Tarybos nariais! Kadangi šiemet iš viso aštuoni LA Alumni nariai kandidatavo į tiek pat vietų, visi jie nugalėjo be rinkimų.

Nariai išrikiuoti nuo anksčiausiai iki vėliausiai agitaciją atsiuntusio.


Austė Parulytė
(XX karta)

Trumpas prisistatymas

Pasidabinusi pegaso plunksna plaukuose, Parulytė pasirengusi parodyti pašėlusį polėkį pamylint licėjaus bendruomenę!

Atrodo, pamylėta jau buvo. Licėjus davė erdvę reikšti(s), erdvę kurti(s), o aš turėjau noro imti viską ir būti visur. Stengiausi prisidėti prie kiekvieno renginio organizavimo ar jo išpildymo. O ant lentynos vis dar turiu S. Jurkevičiaus įteiktą diplomą už aktyvią visuomeninę veiklą licėjuje, jo tradicijų ir dvasios puoselėjimą bei bendruomenės telkimą prasmingiems darbams!

Pabaigus mokyklą ir toliau noriu kurti(s) licėjaus bendruomenės apsuptyje, prisidėti prie renginių, kurie padėtų mums visiems (dabartiniams liceistams bei alumnams) toliau tobulėti ar tiesiog džiaugtis. Ir telkti draugėn visus norisi, kad neišsibarstytume, ir susitelkimu bei iniciatyvomis pavyzdį kitoms bendruomenėms galėtume ir toliau rodyti.

Monblanų nuvertusi dar nesu. Visą gyvenimą mane domino bei augino tiek menai, tiek mokslai. Dėl to be licėjaus esu dėkinga ir Jūratės Stauskaitės vaikų bei jaunimo dailes mokyklai, kurioje mokiausi 12 metų. Be vizualiųjų menų visuomet domino literatūra, o šiuo metu esu pagauta Jazz‘o šokių kvaitulio.

Rašant apie mano akademinę veiklą, dabar esu trečiakursė ISM Universitete, studijuoju Tarptautini verslą ir komunikaciją. Studijuodama Lietuvoje susidomėjau mūsų šalies žinomumo plėtimu tarptautiniame kontekste. Būdama AIESEC organizacijos nare, su kolegomis suorganizavau socialinį projektą „RoadTrip Lithuania“, kurio metu stengėmės skleisti žinią apie Lietuvą šešiose projekto dalyvių šalyse. Vėliau teko darbuotis „Investuok Lietuvoje“ rinkodaros skyriuje, ten turėjau galimybę stebėti, kaip tarptautiniu mastu kuriamas Lietuvos įvaizdis. Gautas žinias galėjau pritaikyti akademiniuose mainuose Prancūzijos žydrojoje pakrantėje, iš kurios neseniai grįžau.

Dabar, pilna jėgų bei noro veikti noriu su jumis pasidalinti patirtimi, sukaupta užsiimant minėtomis veiklomis ir versti Monblanus drauge jau LA tarybos gretose!

Pagarbiai pasirašo Austė Parulytė (XX karta)


Augustė Nausėdaitė
(XX karta)

Trumpas prisistatymas

Sveiki liceistai!

Esu Augustė Nausėdaitė, iš XX kartos. Šiuo metu jau antrus metus studijuoju Amsterdame laisvųjų menų ir mokslų bakalauro programą. Pavadinimas dažnai suklaidina daugumą, nes nieko susijusio su menais nedarau, o mokausi matematikos, informatikos ir (šiek tiek) ekonomikos.

Pagrindinė priežastis dėl kurios kandidatuoju į LA tarybą nėra labai unikali: noriu licėjaus bendruomenei atiduoti dar vieną dalelę savęs, tik šįkart kaip alumnė. Kai buvau licėjaus moksleivė organizavau daug renginių, tad dabar mielai prisidėčiau prie LA projektų kartu su kitais ex-liceistais!


Sandra Neniūtė
(XIV karta)

Trumpas prisistatymas

Sveiki, į Jus kreipiasi laimingas žmogus! Esu teisininkė, profesinį kelią pradėjau nuo advokatūros, dabar dirbu banke. Domiuosi asmenybės tobulėjimo studijomis, dalyvauju socialiai atsakinguose projektuose, rūpinuosi sužeistais laukiniais paukščiais.

Licėjus man padovanojo puikių gyvenimo pamokų, šiltų prisiminimų, tikrų draugų ir net geriausios šokėjos karūną!

Užaugau, tad šiais metais gimtadienio proga noriu Jums padovanoti save.

Kuo būčiau naudinga? Galiu tinkamai parengti įvairiausius dokumentus, oficialius raštus, surinkti pinigų kilniems tikslams, prezentuoti ir reprezentuoti, suburti komandą efektyviam darbui, įkvėpti naujovėms, organizuoti renginius, piešti, šokti ir vaidinti. Visa tai mane džiugina darbe ir laisvalaikiu – tikiu, kad šie įgūdžiai praverstų LA Tarybos veikloje.


Vaida Česnulevičiūtė
(XIII karta)

Trumpas prisistatymas

Sveiki liceistai,

nuėjusi į Licėjaus Alumni Kalėdas supratau, kad kiekvienais metais liceistų vis daugėja, o aš jų pažįstu vis mažiau. Tuomet kilo mintis, kad reikia tai pakeisti. Taigi kaip rasti ryšį tarp liceistų, kurie niekad nesusidūrė Licėjaus koridoriuose? Manau, kad reikia daugiau bendrauti!

Liceistai veikia daug įdomių ir prasmingų dalykų. Todėl viena iš idėjų, be kitų šaunių LA renginių, organizuoti ir pasikalbėjimus ar diskusijas apie mokslo, politikos, meno, ekonomikos aktualijas ar kitus įdomius dalykus. Tokiuose pokalbiuose mintimis galėtų dalintis tiek I, tiek XXII kartos liceistai ir taip susipažinti bei tobulėti.

Trumpai apie mane tiems, kurių dar nepažįstu ir kurie dar nepažįsta manęs – studijavau teisę Vilniaus universitete, tolesnės studijos ir darbas nuvedė į Londoną, vėliau į Briuselį. Prieš metus grįžau į Vilnių, nes čia gyventi labai gera ir visai neseniai advokatės karjerą iškeičiau į darbą Lietuvos banke, kur stengiuosi, kad Lietuvos finansų sistema būtų stabili. Taip pat nuo Licėjaus laikų aktyviai dalyvauju visuomeninių organizacijų veikloje. Ir, žinoma, turiu šiek tiek laiko ir labai daug noro prisidėti prie to, kad mūsų Licėjaus bendruomenė būtų dar stipresnė!


Tadas Šlimas
(XX karta)

Trumpas prisistatymas

Sveiki,

Licėjuje metus buvau kurso senatorius. Man labai patinka padėti kitiems ir organizuoti bendruomenei naudingus renginius :) Studijuoju Rygoje, todėl, esant reikiamybei, galėčiau atstovauti LA Vilniuje. Mėgstu sportą ir pažadu prisidėti prie LA sporto renginių organizavimo: pavyzdžiui, vasaros futbolo taurės ar draugiško krepšinio pasižaidimo visais metų laikais.

Labai mėgstu futbolą, krepšinį, stalo tenisą, mėgstu rašyti, organizuoti įdomias veiklas, studijuoju ekonomiką ir verslą, esu truputį perfekcionistas :) Tikrai būčiau aktyvus tarybos narys.

Esu iš XX laidos (t.y., baigiau licėjų prieš 3 metus), iki šiol palaikau ryšį su licėjumi.

Sėkmės!


Aurimas Aleksandras Nausėdas
(XVII karta)

Trumpas prisistatymas

Sveiki, esu Aurimas Aleksandras Nausėdas iš XVII kartos. Šiuo metu atlieku magistro studijas, vadovauju Edinburgo Universiteto chemijos klubui bei irkluoju už universitetą. Kandidatuoju į LA tarybą, nes noriu įgyvendinti dar 2012-aisias tuometinės tarybos puoselėtą TEDxLicėjus idėją. Kartu siekiu padidinti LA susitikimų skaičių alumnų pamiltame Londone bei Škotijoje. Ir svarbiausia, tikiuosi sukurti vasaros praktikos programą licėistams. Nemanau, kad įgyvendinsiu šiuos tikslus vienas, bet priklausant LA tarybai – tai taptų įmanoma!


Ignas Šablevičius
(IX karta)

Trumpas prisistatymas

Sveiki,

Esu Ignas Šablevičius, IX-osios Licėjaus kartos atstovas.

Po Licėjaus baigimo (2001 metais) su kitais laidos atstovais dažnai lankydavomės Licėjaus renginiuose, sąskrydžiuose, susitikimuose, stebėdavome, kuo gyvena jaunosios liceistų kartos. Tačiau metams bėgant, tai atsitikdavo vis rečiau ir rečiau, ir pastaruoju metu Licėjaus naujienas sekdavau tik iš gaunamo LA naujienlaiškių. Manau, kad pribrendo laikas tai pakeisti.

Nordea banke turiu malonumą darbuotis su keletu Licėjaus alumnų, kai kurie iš jų yra/buvo LA Tarybos nariais. Iš pokalbių su jais artimiau susipažinau su LA Tarybos veikla bei jos tikslais. Artėjant dabartinės LA Tarybos kadencijos pabaigai nusprendžiau pasiūlyti savo kandidatūrą į naująją tarybą. Manau, kad tai yra gera proga prisiminti Licėjų bei tęsti naudingą Tarybos darbą suartinant jame besimokančius su jau pabaigusiais.

Baigiau verslo vadybos mokslus, darbuojuosi banke. Mano indėlis į Tarybos veiklą galėtų būti tiek finansų srityje, tiek organizuojant renginius ar sprendžiant kitus klausimus.

Jei turėsite klausimų, drąsiai kreipkitės.

Ignas

Paulius Imbrasas
(XIX karta)

Trumpas prisistatymas

Labas,

aš esu Paulius Imbrasas, baigiau licėjų 2011 metais (XIX karta). Dabar ketvirtakursinu Vilniaus Universiteto Fizikos fakultete. Ketvirtas kursas reiškia mažai paskaitų – daugiau laiko kitom veiklom. Todėl atlieku mokslinę praktiką Taikomųjų mokslų institute, groju būgnais roko grupėje, lankau akademinį piešimą. Be šitų dalykų dar noriu būti Licėjaus Alumni veiklos organizavimo ir vykdymo dalimi.

Mokymosi licėjuje laikais prisidėdavau prie kasmetinių renginių organizavimo ar būdavau jų dalyvis, todėl jaučiuosi neprastai nujaučiąs, kokia tai moksleivių bendruomenė; ryšys su vyresniais – svarbus dalykas jaunuoliams, kurie svarsto apie stojimus į aukštąjį mokslą. Kita vertus, ne mažiau svarbu jau esamų alumnų bendravimas ir ryšio palaikymas. Abu dalykai – LA veiklos pamatai, kuriuos reikia nuolat tobulinti ir auginti. Darbu, kantrybe ir idėjomis prie to prisidėčiau būdamas alumni taryboje. Panašios veiklos patirties įgavau po metų, praleistų VU Studentų Atstovybės Fizikos fakulteto marketingo komandoje. Teko ne tik organizuoti renginius studentams, bet ir ieškoti rėmėjų ir su jais bendrauti. Tai praverstų ir LA taryboje, be to, VU studentų bendruomenė šiek tiek panaši į LA, tik turi mažiau šilumos.

Taigi, praėjus ketveriems metams po baigimo, baigiantis studijoms universitete ir įgavus daugiau mokslo ir gyvenimo patirties noriu padėti licėjui ir toliau turėti šaunią bendruomenę ir palaikymą platesniuose vandenyse. Sėkmės renkant komandą

Paulius

Į viršų.