LA Stipendijos 2017 paskirtos!

Licėjaus Alumni Stipendijos 2017 nugalėtojai išrinkti!

Stipendijos fondą šiemet pavyko net patrigubinti (su Rotary klubo pagalba - ačiū!) iki 6 000 EUR! Labai džiaugiamės sulaukę net 10-ies stiprių paraiškų. Po ilgų svarstymų ir galvų sukimo stipendijos paskirtos:

Miglei Beinortaitei (XX laida),
Ryčiui Kalinauskui (XIX laida) ir
Gytautui Karkliui (XXII laida)!

Miglė, architektūros studentė, sieks magistro laipsnio Šveicarijos universitete Accademia di architettura, Universita della Svizzera italiana;

Rytis paramą panaudos daliniam magistro International Health Management studijų kainos padengimui Imperial College London; o

Gytautas stipendiją panaudos magistro studijoms MPhil Economic Research Kembridžo universitete.

Bendra Miglės, Ryčio ir Gytauto padėka:

Sveiki, Licėjaus Alumnai!

Mes, Gytautas, Miglė ir Rytis, 2017 m. LA stipendijos laimėtojai, nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą ir suteiktas galimybes siekti savo svajonių ekonomikos, architektūros ir sveikatos vadybos srityse. Džiaugiamės šia Licėjaus alumni bendruomenės iniciatyva, kuri ne tik sumažins finansinę naštą, bet ir motyvuos siekti aukščiausių rezultatų.

Pabaigę studijas sieksime perimti estafetę iš Jūsų ir padėti kitiems perspektyviems liceistams. Dalinsimės įspūdžiais ir įgytomis žiniomis bei savo pavyzdžiu įkvėpsime siekti daugiau. Tikimės į Lietuvą atvežti kompetencijų, reikalingų modernizuoti sveikatos apsaugos sistemą ir reikšmingai pagerinti žmonių sveikatos rodiklius, transformuoti šalies miestus ir regionus ambicingais architektūros projektais bei reformuoti Lietuvos valstybinį sektorių ir mokesčių sistemą taip, kad turimi resursai būtų panaudojami pačiais naudingiausiais tikslais. Siekiame, jog mūsų veiksmai garsintų Vilniaus licėjaus vardą pasaulyje. Neabejojame, kad patys tapsime šios stipendijos rėmėjais netolimoje ateityje.

Esame privilegijuoti, nes turėjome galimybę mokytis geriausioje šalies mokykloje, o dabar ir geriausiuose pasaulio universitetuose. Šią dovaną vertiname ir prisiimame atsakomybę siekti visuomenei naudingų tikslų bei Lietuvos gerovės.

Dar kartą dėkojame Jums, aktyvūs Licėjaus Alumnai, už pagalbą ir pasitikėjimą.

Miglė Beinortaitė
Gytautas Karklius
Rytis Kalinauskas

Neabejojame, kad LA džiaugiasi sulaukę daug stiprių paraiškų ir matydami įdomius, prasmingus bei veržlius kandidatų siekius.

Tikimės, kad parama ir toliau didės, o alumnai dar atkakliau sieks savo tikslų ir ruošis 2018 m. LA Stipendijos konkursui!

Ačiū visiems, siuntusiems paraiškas ar rėmusiems Stipendiją!

- -

Gal savo Džomolungmą jau pasiekei ir dabar trokšti padėti Monblano viršūnę pasiekti kitiems?

Prisidėk prie LA Stipendijos - visa parama labai džiaugiamės, ji mums būtina - juk ji padeda siekti gražių tikslų! :)

Parama.