Kandidatuok į Licėjaus Alumni Tarybą!

Kviečiame suklusti! Dabartinės tarybos dvejus metus trunkanti kadencija artėja į pabaigą, tad oficialiai skelbiame naujų tarybos narių atranką. Kandidatų paraiškos jau priimamos!

Jeigu tau yra artimos LA idėjos ir tikslai bei norėtum prisidėti prie Licėjaus Alumni bendruomenės puoselėjimo - būtinai parašyk mums.

Mes lauksime: trumpo prisistatymo, kodėl norėtum būti LA taryboje ir iš kurios kartos esi. Nepamiršk prisegti savo nuotraukos, o viską siųsk į info@licejausalumni.lt. Paraiškų laukiame iki vasario 15 d. pabaigos.

Kankina abejonės?

Manai, kad esi per jaunas ir trūksta patirties? O gal kaip tik manai, kad esi per senas ir per daug atitrūkęs nuo licėjaus bei jo bendruomenės? Nesąmonė! Tarybai reikia darbščių ir atsakingų žmonių. O tu ne tik turėsi galimybę įgauti naudingų žinių bei įgūdžiu, bet ir galėsi užmegzti įdomių bei naudingų pažinčių!

Manai, kad taryboje tau ne vieta, nes nebuvai aktyvus licėjuje? Tai visiškai nesvarbu. Svarbu tik tai, kad nori ir esi pasiryžęs veikti čia ir dabar!

Manai, kad neturėsi laiko? Taryboje yra 9 nariai, tad efektyviai pasidalinus darbus, užtenka vienos kitos valandos per savaitę. Beje, dažnai reikalus tvarkome el. paštu, Facebook ar Skype pagalba, kas leidžia darbuotis net esant užsienyje.

Manai, kad nebus įdomu ir negalėsi realizuoti savęs? Darbai taryboje yra pasiskirstomi, atsižvelgiant į kiekvieno nario galimybes bei norus – su kokia sritimi jis nori dirbti, kokius projektus inicijuoti ar vykdyti. Kadangi darbus turėtum galimybę pasirinkti pats, o iniciatyva ir naujos idėjos visada yra sveikinamos, dirbti nuobodu tikrai nebus!

Jei dar kažkas neduoda ramybės, drąsiai klausk info@licejausalumni.lt ir atsakysime į visus kamuojančius klausimus!

Pagrindinė LA Tarybos veikla:
- Piniginio fondo LA Stipendijai rinkimas bei kasmetinės LA Stipendijos skyrimas;
- LA Sąskrydžio ir Kalėdų, kitų renginių organizavimas – didžiausi bendruomenės renginiai, per kuriuos gali sutikti senus draugus ar susirasti naujų;
- LA Pasimatymų organizavimas – neformalūs licėjaus alumni susibūrimai neoficialioje aplinkoje;
- LA Ekspedicijų organizavimas – licėjaus alumni teminės išvykos, skirtos drauge pažinti ar gilintis į istoriją, muziką, literatūrą, architektūrą ir kt;
- LA Pasikalbėjimų organizavimas – licėjaus alumni susitikimai, kurių metu bendruomenė gali susipažinti su įdomiomis bendruomenės narių veiklomis bei padiskutuoti bendruomenei aktualiais klausimais;
- LA sporto turnyrų organizavimas;
-LA elektroninės svetainės, Facebook bei LinkedIn paskyrų administravimas;
- Licėjaus Studijų dienos, Lietuvos Moksleivių Kino Festivalio, Licėjaus Kalėdinio krepšinio turnyro ir kitų renginių rėmimas;
- LA elektroninės svetainės bei įstatų atnaujinimo darbai;
- Periodiški susitikimai su Vilniaus licėjaus administracija, bendradarbiavimas su Vilniaus licėjaus mokinių savivalda.

Labai lauksime tavo paraiškos!

LA Taryba