Išrinktas 2016 LA Stipendijos laimėtojas!

2016-ųjų metų LA Stipendija jau paskirta!
Šių metų stipendijai prašymus atsiuntė vienuolika ambicingų ir ryžtingų licėjaus alumnų. Kiekvieno iš aplikantų motyvacija stipendijai gauti buvo tvirta ir LA Tarybai buvo labai nelengva išrinkti ir nominuoti vieną jų.

Visgi, atsakingai apsvarsčiusi visų kandidatų aplikacijas, LA Taryba išrinko ir LA Sąskrydžio metu liepos 30 d. paskelbė stipendijos laimėtoją - juo tapo Liudvikas Paukštė, licėjaus XXI-osios kartos atstovas, kuris paskirtos 2 000 EUR stipendijos lėšas panaudos vizai bei pragyvenimo išlaidoms, išvykus 4 mėnesių stažuotei į NASA šių metų rudenį. Interviu su Liudviku galite rasti čia.

Liudviko ir LA Tarybos vardu dėkojame visiems, prisidėjusiems prie paramos stipendijai rinkimo - be jūsų neturėtume šios gražios kasmetinės tradicijos!


Stipendija yra skiriama daugiausiai potencialo parodžiusiems alumnams, siekiantiems savo ambicingų tikslų: Studijos, socialiniai projektai, moksliniai tyrimai, įvairios iniciatyvos ir pan.

Visi, norintys ir galintys savo parama prisidėti prie šios svarbios kasmetinės tradicijos, esate labai laukiami - kaip mus paremti, rasite čia, arba galite kreiptis į mus adresu info@licejausalumni.lt. Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą!