Licėistų atsiliepimai apie Steigiamajį susirinkimą

Kai kuriems dalyvavusiems Susirinkimas, rodos, paliko nemažai įspūdžių.

Štai ką apie renginį rašo Andrius Varanavičius (V karta).
(Šaltinis: http://aurimas.eu/2007/03/23/licejaus-alumni/. Kalba netaisyta.)

svarbiausia kad nors kazkas pajudejo i prieki.

siaip smagu buvo grizti. man alumni tai licejistu networkas. svarbiausiais alumni uzdavinys yra paleisti procesa kuris leistu tam networkui funkcionuoti.daugiau uzdaviniu reiktu nekelti. o kai bus networkas viskas spresis lengvai- projektai, parama, etc. etc. funckionavimui reikia geros gyvos ir patogios duombazes + kazkokiu social events kad zmones galetu pabendrauti.

stebina Sauliaus Jurkeviciaus (SJ) poziuris. SJ net neatvaziavo i po susirinkimo vykusi “alaus gerima”. tas iniciatyvos nebuvimas is jo puses tikrai stebina ir ateityje manau jis privaletu dalyvauti aktyviai. taip kazkas gal ateis ir pats pasiulys pagalba/parama licejui, bet galima butu daug daugiau suorganizuoti aktyviai to ieskant. reiktu SJ paakinti tai daryti. prie alaus buvo pasiulymu kurie galetu esant palaikymui is licejaus vadovybes pavirsti realia materialine nauda licejui. bet tam reikia kad SJ tas idejas detusi i galva ir kazka is ju padarytu. o taip neatsitiks tik snekant nuo scenos ar is tribunos. juokas juokais, bet linkiu pasitaisyti.

ateity alumni galetu buti vienu is aspektu kuo licejus traukia, patirties, kazkokiu $$$ saltiniu. tik reikia maziau sneketi daugiau daryti.

taip pat org./tarybos nariai galetu praskanuoti kitu alumni patirti (tp uzsieniniu) ten idomiu patircui yra.

dar paziurejau i aktu sales lubas ir i garsuji linoleuma koridoriuose. tai ne pinigu klausimas. tai poziurio ir ukisko tvarkymosi klausimas. antra vertus gal cia licejaus ivaizdzio dalis? kai as mokiausi tai lyg ir netrukde… :)

siaip smagu buvo grizti. man alumni tai licejistu networkas. svarbiausiais alumni uzdavinys yra paleisti procesa kuris leistu tam networkui funkcionuoti.daugiau uzdaviniu reiktu nekelti. o kai bus networkas viskas spresis lengvai- projektai, parama, etc. etc.
siaip smagu buvo grizti. sekmes visiems, andrius, praha

Mykantas Urba (XI karta):

Vėlyvą ketvirtadienį mokslo šviesa spindinčią proto buveinę ir vėl užpildė senieji jos gyventojai. Aktų salės kėdės linko tiek nuo dar Vytauto Landsbergio laikus menančių, tiek nuo jaunesniųjų, tik Pakso išdaigas regėjusių ex-licėistų naštos. Kai kurie tik po sveikinančios ir įkvepiančios vado Sauliaus kalbos susiprato, jog tampa neeilinės akimirkos – licėjaus pogrindinės organizacijos kodiniu vardu A.L.U.M.N.I. (atkovokime laisvę užmirštiems mokyklos nevykėliams ir idealistams) – įsikūrimo liudininkais.

Krauju išrašyto organizacijos statuto tvirtinimas įvyko neįpareigojančiai ir neskausmingai – lyg drugeliu praskridę virš pagrindinių punktų, liaudies atstovai džiaugsmingai pamojavo nuo gyvenimo patirties pajuodavusiomis rankomis. Dar neskausmingiau praėjo ir tarybos rinkimai.
(...)

Išspaudę džiaugsmo ar nostalgijos ašarą, visi liaudininkai nuskubėjo į neformalią, bet esminę vakaro pratęsimo dalį. Skrandžius pildė alus, atmosferą – ore tvyrantis linksmų prisiminimų kvapas, o mobiliuosius telefonus – pasikeitę draugų ir nedraugų kontaktai. Geros nuotaikos pakylėti bei visaip kitaip apkerėti liaudininkai bendru sutarimu nuskubėjo tęsti savo eilinio ir be ALUMNI tokio pilko kasdienio gyvenimo. Bet idėja yra.

Aurimo Račo (XIV karta) atsiliepimus galite rasti jo bloge: aurimas.eu.
(Šiuo metu bandome išsiaiškinti, kodėl negavome Aurimo Račo laiško dėl jo kandidatūros į Tarybos narius. Labai apgailestaujame dėl įvykusio nesusipratimo ir tikimės, kad ateityje jis ir jūs visi būsite drąsesni ir garsiai pranešite mums apie panašius nesklandumus.)