LA susitikimas Londone 2008

Įvyko antrasis Licėjaus Alumni susitikimas Londone!Renginio nuotraukos


Lapkričio 21d. įvyko jau antrasis licėistų susitikimas Londone. Reikėtų pasidžiaugti, kad tradicija ne tik tęsiama, bet sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir palaikymo. Šiemet oficialioji rengino dalis vyko Lietuvos Respublikos ambasados patalpose. Susirinkę alumnai užpildė visą didžiąją ambasados salę. Renginį pradėjo LA prezidentė Renata Baublytė, vėliau sava darbo patirtimi dalijosi Darius Bagdžiūnas (II karta) bei Rytis Vitkauskas (XI karta). Šie licėistai mokyklą bei universitetus baigė jau seniai, todėl turėjo daug ką papasakoti ir patarti dabartiniams studentams. Kiekvienas susitikimo dalyvis išgirdo naudingų dalykų apie darbą Didžiosios Britanijos kompanijose, jo paieškas bei sunkumus, su kuriais susiduria universitetą baigęs jaunimas bei pradedantys darbuotojai.

Susitikimą licėistai pratęsė ne tokioje formalioje aplinkoje ir persikėlė į "Beehives" barą. Čia dalinosi savo įspūdžiais ir patyrimais, užmezgė naujas pažintis. Kadangi į susitikimą licėistai rinkosi iš įvairiausių universitetų: Cambridge'o, LSE, Warwick'o, UCL, Royal Holloway, Imperial College'o; galėjo pasidalinti skirtingais patyrimais.

Tokie kasmetiniai LA susitikimai – puiki proga pasijusti arčiau namų, susitikti senus draugus bei sužinoti svarbių ir naudingų dalykų. Tačiau svarbiausia, kad išvykę licėistai neapsiriboja individualiu savęs tobulinimu ir ieško bendros socialinės veiklos. Susitikimas Londone tik patvirtino mintis apie būtinybę nenutraukti tarpusavio ryšių, kartu kurti naujus projektus, kurie skatintų aktyvų licėistų bendravimą ir taip padėtų sukurti stiprią alumnų bendruomenę. Todėl tikimės kitąmet sutikti dar daugiau laimingų, besišypsančių Jūsų veidų!

Ugnė Griniūtė (XVI karta)


Įspūdžius iš pirmojo LA susitikimo Londone 2007 metais rasite čia.