LA susitikimas Londone 2007

Įvyko pirmasis Licėjaus Alumni susitikimas Londone!Jono Kairio nuotraukos
Dovilės Janeliauskaitės nuotraukos
Domanto Jankausko nuotraukos


Šaltą lapkričio 23-ios dienos vakarą Londono centre susirinko visas būrys licėjaus alumnų. Susitikime Leather Exchange pub’e dalyvavo ne tik Londone gyvenantys LA nariai – atstovai iš Warwick’o, Southampton’o, Cambridge’o ir Oxfordo taip pat nepatingėjo sėsti į traukinius, vežančius į sostinę. Susitikime tikrai netrūko džiugių apsikabinimų pamačius seniai matytus veidus!

 Jauniausieji vakaro svečiai, XV kartos atstovai, dalinosi pirmaisiais gyvenimo ir studijų Anglijoje įspūdžiais – dar mažiau nei prieš pusmetį jiems teko vaikščioti licėjaus koridoriais. Tuo tarpu IX, X ir XI kartos atstovai, jau spėję pabaigti ne tik mokyklą, bet ir aukštuosius mokslus, stebėjosi, kiek daug metų praėjo nuo jų dienų mokykloje, ir dalinosi naujienomis apie gyvenimą po licėjaus. Tik pirmą valandą nakties, kai užgeso šviesos, išsijungė muzika ir baro darbuotojai pradėjo kelti kėdes ant stalų, susitikimą teko nutraukti. Visi vakaro svečiai išsiskirdami žadėjo, kad entuziastingai dalyvaus ir kituose LA susitikimuose Londone.

Planuojama, kad kitas susitikimas turėtų įvykti jau po Naujųjų – jis suteiktų progą ne tik dar kartą visiems susitikti, bet taip pat turėtų oficialesnę dalį. Na o iki tol tikimės Londone sutiktų licėistų pamatyti ir Licėjaus kalėdiniame renginyje Vilniuje!

Asta & Domantas