LA Kalėdos 2008

Įvyko antrasis Licėjaus Alumni Kalėdų renginys!


Gintauto Vaitekonio nuotraukos
Tomo Tvarijono nuotraukos
Audronės Sadauskaitės nuotraukos
Ievos Rainytės filmas


Šaltą gruodžio 30-osios vakarą licėjaus aktų salėje susirinko per tris šimtus alumnų į jau antrąjį kasmetinį Licėjaus Alumni asociacijos  Kalėdinį koncertą. Čia saldainiais vaišino ir su praėjusiomis Kalėdomis bei besibeldžiančiais Naujaisiais metais sveikino Kalėdų Senelis ir jo neinuilstanti pagalbininkė Snieguolė.

Sveikinimo žodį tarė ir Licėjaus Alumni Tarybą pristatė prezidentė Renata Baublytė (IX). Vėliau savo muzikiniais gebėjimais stebino ir alumnus linksmino Kalėdų Senelis Linas Tarasonis (XI) ir Snieguolė Viktorija Gečytė (XI), licėjaus berniukai-nykštukai, Liudas Jurkonis (VIII) su improvizuota grupe, Pranas Kentra (IX) jazz bossa samba, Lino ir Roko Pralgausko (XI) duetas, padedamas licėistų perkusininkų, Eglelių Aukštuolių Trio, Gediminas Kiuberis (XI) su dramatiškai proginiu pasveikinimu, Ignas Anikevičius (XVI) ir Laima Ulozaitė (XV) ir galiausiai visi.

Renginyje pasirodė ir su alumnais bendravo direktorius Saulius Jurkevičius, mokytojai Antanas Skūpas, Danguolė Dobravolskaitė-Jonaitienė, Asta Karaliūtė-Bredelienė ir Vilija Dailidienė. Renginio metu ir po jo mokytojai, alumnai ir svečiai draugavo valgykloje, kur jie buvo vaišinami arbata, kibinais, kūčiukais ir kitais licėjaus valgyklos delikatesais.

LA Taryba dėkoja Kalėdų Seneliui Linui Tarasoniui, Snieguolei Viktorijai Gečytei, Ievai Rainytei už filmus ir pagalbą, visiems atėjusiems, dainavusiems, grojusiems ir šokusiems, licėistams pagalbininkams ir licėjui už paramą ir aparatūrą.