LA Kalėdos 2007

LA asociacijos kvietimui grįžti namo Kalėdoms abejingi neliko daugiau nei 250 buvusių licėistų. Žvarbų gruodžio 27-osios vakarą visi sugužėjo į licėjų, kur vyko pirmasis Licėjaus Alumni Kalėdinis renginys. Skaitykloje susirinkę klausėmės licėjaus legendų, tarp kurių, be abejo, buvo ir mokytojų. Vėliau, prisimindami mokyklos laikus, licėjaus valgykloje vaišinomės arbata iš didelio katilo ir šviežiai keptais pyragėliais. Ir, aišku, bendravome, bendravome, bendravome.
Dėkojame visiems Kalėdinio koncerto dalyviams: muzikavusiems Laimai Ulozaitei ir Ignui Ainikevičiui, Ignui Mačeikai ir Tomui Gelažanskui, licėjaus berniukams Jonui Bačeliui, Raimondui Paulavičiui ir Vytautui Pranckevičiui bei išprovokuotai pasirodžiusiems Gediminui Ulozai ir mokytojams Daliai Račkauskienei, Palmirai Bitinienei ir Ričardui Jankauskui. Taip pat dėkojam Ievai Rainytei už filmus ir tam pačiam Raimiui Paulavičiui už vedėjo šypseną, energiją ir gerą nuotaiką.

Renginio nuotraukas rasite čia:

Taip pat keli Ievos Rainytės filmukai: 1 2 3
 

Savo nuomonę apie Kalėdinį susibūrimą galite išreikšti tam sukurtoje temoje mūsų forume. Komentuokite, kritikuokite, siūlykite, girkite. Primename, kad forumuose gali diskutuoti tik LA nariai. (Jei neturite prisijungimo duomenų, rašykite info@licejausalumni.lt).

Sėkmingų metų ir iki pasimatymo kituose renginiuose!